Oceanarium Prehistoryczne 3D

Sea Park Sarbsk - RIO CREATIVO - Fot.Tomasz Iwański (551) Sea Park Sarbsk - RIO CREATIVO - Fot.Tomasz Iwański (553) oceanarium prehistoryczne

Oceanarium Prehistoryczne 3D to pierwsza na świecie atrakcja która "ożywia" prehistoryczne stworzenia morskie. W jego wnętrzach można poczuć się jak w środku oceanu.

 

Z wykorzystaniem najnowszych technologii 3D i we współpracy z paleontologami udało się zrekonstruować najciekawsze prehistoryczne stworzenia wodne, które żyły w głębinach oceanu od ok. 350 milionów do 1,5 miliona lat temu. W Oceanarium można obejrzeć m.in. megalodona, plezjozaura, dunkleosteusa, szonizaury oraz inne gatunki. Wszystkie pływające w Oceanarium gady, ryby i ssaki prehistoryczne zaprezentowane są w swoich naturalnych wymiarach.

Na odwiedzających czekają labirynty pełne ogromnych "akwariów”, czyli ekranów 3D. Nie przesadzamy nazywając Oceanarium Prehistoryczne 3D najbardziej innowacyjną atrakcją dla miłośników podwodnej prehistorii, jaką kiedykolwiek zbudowano. Oceanarium można śmiało nazwać atrakcją multimedialną XXI wieku.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin Sea Parku w Sarbsku koło Łeby