Real Ocean

Sea Park Sarbsk - RIO CREATIVO - Fot.Tomasz Iwański (465) Sea Park Sarbsk - RIO CREATIVO - Fot.Tomasz Iwański (520) Sea Park Sarbsk - RIO CREATIVO - Fot.Tomasz Iwański (559)

Czy wiesz, że morza i oceany stanowią 75% powierzchni Ziemi, a zarazem są miejscem życia  ogromnej liczby glonów, skorupiaków, ryb, a nawet ssaków morskich. Kryją one wiele tajemnic, które możesz poznać już dziś!!!
 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Cię do Real Ocean w technologii 3d. Miejsce to jest unikatowe w skali kraju, a nawet świata. Poruszając się krętymi korytarzami podwodnego okrętu podziwiaj faunę i florę wszechoceanu. To właśnie tutaj możemy oglądać gatunki współcześnie żyjących morskich zwierząt, jak gdyby żyły obok nas. Wszystko to dzięki wykorzystaniu technologii 3D!!!

Wnętrze Budynku Real Ocean 3d przypomina wyglądem podwodny okręt w którym zaczyna się niesamowita morska przygoda!!! Spacerując po okręcie masz możliwość oglądania ciekawych scen z życia podwodnego świata, przez kilkadziesiąt szyb pokładowych. To niesamowite przeżycie, które pozwoli Ci na obserwację podwodnego życia. To cudowne, że masz możliwość zobaczenia tego wszystkiego bez wchodzenia do wody!!! Odkrywaj to co nie odkryte tylko z nami w SeaParku!

Real ocean 3d to wspaniała rozrywka dla każdego!!! To świetna lekcja przyrody opowiedziana w przystępny i baaardzo ciekawy sposób. Miejsce to może stanowić świetny element szkolnej wycieczki. Dzieci poznają walory morskich ekosystemów, może któreś z nich zapragnie zostać  biologiem, oceanografem, ichtiologiem lub innym badaczem? A jak wiadomo – marzenia się spełniają! Interaktywna edukacja pozostaje w pamięci na długo. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych lekcji w Szkole.

Podziwianie współcześnie żyjących gatunków zwierząt podczas wizyty w SeaParku to gwarancja dobrej zabawy dla dzieci od roku do stu lat!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin Sea Parku w Sarbsku koło Łeby